13 Ağustos 2007 Pazartesi

SILK&CASHMERE DESENİNİ ARIYOR

Seçkin bir marka olan Silk&Cashmere yeni desen arayışı içinde bir yarışma düzenlemiş. 31 Aralık 2007'ye kadar katılabilinecek olan yarışmanın cazip ödülleri de var.Tasarımla ilgilenenler için kaçırlmayacak bir deneyim olabilir. Aşağıdaki bölüm internet sitelerinden yayınladıkları bültenin bir kopyası, daha fazla bilgi için sitesini ziyaret edebilirsiniz.www.silkcashmere.com

"İpek ve kaşmirin seçkin markası , desenini arıyor.Asırlık bir marka olmak sürecindeki Silk&Cashmere, markanın seçkin kimliğiyle bütünleşecek bir desen arayışında. Saf kaşmir koleksiyonunda, yaşam boyu kullanılacak bu desen, ipek ve kaşmire yakışan, sofistike ve duru bir ayrıntı.
Silk& Cashmere’in deseni kaşkollerde, eşarplarda ve kazaklarda adeta markanın bir imzası gibi olacak. Markanın tarihine siz de imzanızı atmak istiyorsanız, deseniniz ile birlikte yaratım sürecini de anlatmanız çok önemli. Hayallerin ötesine geçmek hiç olmadığı kadar yakın şimdi. 15. yılında, Silk&Cashmere, teniyle kalitenin ve yumuşaklığın keyfine varmak isteyenler için seçkin bir marka olmanın ayrıcalığını taşıyor.
31 Aralık 2007 tarihine kadar uzatılan yarışmada, yaratılan desenler arasında kazanan yarışmacı, St.Moritz veya başka bir yurtdışı Silk&Cashmere mağazasında 4 günlük bir gezi, 5000 $ ödül ve Silk&Cashmere Genel Müdürlüğü’nde 3 ay staj imkanına sahip olacak.

Silk&Cashmere, sizi, düşlerle hikâyelerin, umutlarla el emeğinin bütünleştiği bir yarışmaya davet ediyor. Birden çok eser ile katılabileceğiniz desen arayışımıza ilgi çok yoğun. Yarışmanın sonucu 2008 Baharı’nda düzenlenecek bir tören ile açıklanacak. "

1 yorum:

Adsız dedi ki...

...O KADAR SAF K�,SUYA YAZI YAZAMAMAK G�B� B��EY OLSA GEREK...