30 Ocak 2009 Cuma

SaadetTopcu - Çilek Reçeli 'nin Facebook GrubuSaadetTopcu - Çilek Reçeli 'nin Facebook Grubu

Nevi-i şahsına münhasır bloğuma ait olan bu gruba üye olan tüm dostlara zaman zaman özel hediyelerim olacak. Bloğumda bu zamana kadar sadece kendi beğenilerimi, gezdiğim yerlerle ilgili tavsiyeleri paylaştım, artık isteyen herkesin bloğumdan paylaşmak istediği tavsiyeleri sunacağım. Gittiğiniz film, tiyatro, gezi, sergi, eğlence yerleri, okuduğunuz kitap,dergi gibi yayınları, albüm tavsiyeleri hatta nerde ne yenir? ne kadardır ? bilgilerini paylaşmaya başlıyorum. Paylaşımda bulunan arkadaşların tavsiyelerine bloğumda yer verdiğimde kendilerine küçük hediyeler göndermeye çalışacağım. SaadetTopcu - Çilek Reçeli grubuna sizde katılın birlikte gezelim görelim.

İşte Facebook grubumuzunun linki burada;

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Rihanna established her dance-pop credentials in summer 2005 with her debut smash hit, "Pon de Replay," and continued to demonstrate such hit potential in subsequent years (e.g., "S.O.S." in 2006; "Umbrella" in 2007; "Disturbia" in 2008). However, it was the singer's third album, Good Girl Gone Bad, that made her a full-fledged international pop star with a regular presence atop the charts. Born Robyn Rihanna Fenty on February 20, 1988, in Saint Michael, Barbados, she exhibited a certain star quality as a young child, often winning beauty and talent contests.
rihanna naked
Rihanna naked Rodgers arranged for her to go to New York to meet Jay-Z, CEO of Def Jam Records. He heard her sing and knew she was going to be big and for more than just one song. She was 16 when she was signed to Def Jam. Rihnanna's debut album is out now. It's called "Music of the Sun".
rihanna naked