9 Ekim 2008 Perşembe

Galatamoda Festivali Akaretler 15-19 Ekim

Galatamoda Festivali Akaretler 15-19 Ekim


Galatamoda Festivali, bu sefer Akaretler Sıraevlerde , 15-19 Ekim 2008 tarihleri arasında yapılacak. Birçok moda tasarımcısının da katılacağı festivalde alışveriş çılgınlığına biraz daha yönlendirileceğiz. Yeni tasarımları görmek markaların kataloglarını incelemek hatta tasarımcıları bizzat görmek için bu festivale katılabilirsiniz.
Akaretler Sıraevler’de Cornelliani, Jimmy Choo, Bottega Venetta, Paul Smith, Marc by Marc Jacobs, Etro, Fred Perry, Haaz, Nux, Mandarina Duck, 1930 Antika, Tumi, Piaget, Chronos, Kent Optik, Damas, Stork gibi dünyaca ünlü markalar bulunuyor. Festivalin bu mekanda yapılmasının nedenlerinden biri de bu markaların bir arada olması sanırım. Moda Tasarımcıları Derneği Kurucuları ile tasarımcıları da bu festivalde bir arada olacaklar, festival süresince birçok aktiviteler , müzik yayını ve partiler yapılacakmış.
Galatamoda Festivali Akaretler’e katılan tasarımcıların listesi: Arzu Kaprol, Bahar Korçan, Hatice Gökçe, İdil Tarzi, Özlem Süer ve Ümit Ünal, Gamze saraçoğlu, Cem Lokmanhekim, Simay Bülbül, Mehtap Elaidi, Ezra Tuba Çetin (Etcetura), Bihter Aida Pekin, Elif Cığızoğlu, Ayça Sytmen, Deniz Yeğin, Müge Ersin, Zeynep Erdoğan, Aslı Güler, Sertaç Delibaş, Berrin Gönen Luma, Deniz Kaprol ve Berna Canok.
Galatamoda, daha önce 28 Mayıs-1 Haziran tarihleri arasında Galata Kulesi Meydanı'nda yapılmıştı.

Hiç yorum yok: